Puzzle Miniature Amsterdam Educa 1000 dílů od 11 let

Popis produktu

Puzzle pro děti či dospělé s motivem Miniature Amsterdam potěší všechny, kteří milují Nizozemí a jeho krásné město Amsterdam a puzzle zároveň. Hlavní město Nizozemska se pyšní mnoha turistickými atrakcemi, mezi které bez pochyby patří všudypřítomné kola a kanály uprostřed města. Balení puzzle obsahuje 1000 dílků, ze kterých si poskládáte obrázek s oblíbenou čtvrtí s kanálem a kolem s červenými detaily. Puzzle pro děti i dospělé po sestavení tvoří jeden obrázek. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti i dospělé. Tyto puzzle pro děti i dospělé jsou polepené zajímavými obrázky, s nejrůznějšími motivy, jakými jsou slavné obrazy, scenérie, fotografie zvířat či věcí, nebo filmové motivy.

Součástí balení je i speciální lepidlo Fix Puzzle, kterým se dají puzzle pro děti i dospělé po sestavení zafixovat a zavěsit například na stěnu. Obrázek je ve velmi dobré kvalitě, krásném provedení, s jasnými a autentickými barvami v kombinaci černobílé a červené. Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Puzzle jsou vhodné pro věkovou kategorii od 11 let.

Velikost obrázku po sestavení je 46*30 cm. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkarodina
VěkOd 11 let
PůvodSpain
Rozměry produktu46*30 cm
Rozměry balení25,5*16,5*6,5 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle1000
Note+ Fix Puzzle
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...