Puzzle Mini Cubes Santoro London Gorjuss My own universe Educa 100 dílků od 6 let

Popis produktu

Puzzle pro děti s motivem Santoro London Gorjuss. Motiv těchto puzzle tvoří pěkný obrázek populární a módní panenky Gorjuss – My own universe. Puzzle jsou vhodné zejména pro dívky od 6 let. Balení puzzle obsahuje 100 dílků, které jsou zabaleny v elegantní krabičce. Puzzle po sestavení tvoří jeden obrázek a jsou z kvalitního materiálu. Splňují bezpečnostní standardy – jsou bezpečné pro děti i dospělé. 

Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Skládání puzzle je zábavná činnost, kterou může spolu vykonávat i celá rodina nebo parta přátel. Puzzle jsou populární po celém světě a příznivě působí na představivost a koncentraci. Puzzle jsou vhodné pro děti od 6 let. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat, že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 6 let
PůvodŠpanělsko
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle100
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.