Puzzle Mini Cubes Santoro London Gorjuss Educa 100 dílů 5 druhů od 6 let

Popis produktu

Puzzle pro děti s motivem Santoro London Gorjuss. Puzzle Mini Cubes potěší všechny děti a zejména holčičky, které se mohou těšit na 5 druhů různých puzzle, přičemž každé puzzle obsahuje 100 dílků. Puzzle jsou vhodné pro dívky od 6 let. Každé balení puzzle obsahuje 100 dílků, které jsou zabaleny v elegantní krabičce. Puzzle po sestavení tvoří jeden obrázek a jsou z kvalitního materiálu. Splňují bezpečnostní standardy – jsou bezpečné pro děti i dospělé.

Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Skládání puzzle je zábavná činnost, kterou může spolu vykonávat i celá rodina nebo parta přátel. Puzzle jsou populární po celém světě a příznivě působí na představivost a koncentraci. Puzzle jsou vhodné pro děti od 6 let. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat, že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 59
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 6 let
PůvodSpain
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků100
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné