Puzzle 3D Sculpture Mimoni Educa 150 dílů od 6 let

Popis produktu

Puzzle pro děti i dospělé s motivem Mimoně Stuarta má celkem 150 dílků, se kterými se dobře manipuluje. Puzzle Sculpture - Mimoni je určeno pro příznivce puzzle, jejichž neomezuje věk a ani pohlaví. Potěší zejména náročnější fanoušky skládaček, protože puzzle je 3D a když ho poskládáte, budete mít pocit, že před vámi stojí reálná socha. Puzzle Educa mohou být vhodným dárkem pro vaše blízké nebo se jimi můžete potěšit i sami. Puzzle 3D s motivem Sculpture - Mimoň Stuart může být skvělým dárkem i pro milovníky sochařství, ale i pro ty, kteří zbožňují pohádku Mimoni. Tyto puzzle jsou vhodné pro všechny nadšence od 6 do 99 let.

Skládání puzzle je výbornou formou aktivního trávení volného času, které můžete absolvovat is celou rodinou. Puzzle výborně pomáhají zrelaxovat, protože při skládání se soustředíte jen na detaily vašeho motivu. Skládání zlepšuje paměť, tříbí představivost, rozvíjí fantazii a zvyšuje koncentraci. Puzzle španělské výroby Educa mají vysoce kvalitní provedení, které splní i potřeby náročného nadšence skládaček puzzle. Mimoň má po sestavení rozměry 22*​​14*22 cm. Španělský výrobce Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. Vyberte si ty nejkrásnější puzzle kterými potěšíte sebe sama, nebo své blízké. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 6 let
PůvodSpain
Rozměry produktu22*14*22 cm
Celková výška22 cm
Rozměry balení37*27*6 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků150
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...