Puzzle Mickey Mouse Club House Educa v kufříku 2x20 dílů

Popis produktu

Puzzle Mickey Mouse Club House v kufříku jsou puzzle pro děti s motivem postav z dětské pohádky Mickey Mouse od španělského výrobce Educa. Balení puzzle obsahuje 2x20 dílků. Puzzle Mickey Mouse Club House jsou vhodné pro kluky i holky od 3 let. Dílky puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu, který je pevný, odolný a puzzle po sestavení vytvoří detailní a celistvý obrázek. Velikost obrázku po sestavení je 28x20 cm. Dva obrázky jsou tvořeny každý po 20 dílcích.

Dílky mají své rozměry navrženy tak, aby byla manipulace s nimi co nejjednodušší. Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabice. Skládání puzzle je velmi oblíbená činnost, pro jednotlivce nebo pro celou rodinu, a je populární po celém světě. Vhodně rozvíjí dětskou fantazii, představivost a manuální zručnost a pěstuje se jí smysl pro detail a koncentrace. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. Puzzle Mickey Mouse Club House splňují bezpečnostní standardy Evropské unie, takže jsou pro děti zcela bezpečné.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle nad s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Magnetky Doprava
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodSpain
Rozměry produktu28*20 cm
Rozměry balení25*26*6 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků40
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
captcha