Puzzle pro děti Metr Lemon Ribbon Educa 33 dílků a Fix lepidlo

Popis produktu

Puzzle Metr Lemon Ribbon jsou kvalitní puzzle pro děti od španělského výrobce Educa s motivem různých veselých zvířátek a obsahují až 33 velkých dílů, ze kterých se dá sestavit velký obrázek o rozměrech 96*30 cm. Puzzle se po sestavení dají slepit přiloženým Fix lepidlem. Puzzle mají na boční straně metr, díky kterému se mohou dětičky změřit, jak jsou vysoké. Díky této funkci budou mít rodiče přehled o tom, jak rychle jejich děti rostou.

Veselé puzzle s metrem potěší každé dítě. Po sestavení puzzle tvoří celistvý obrázek. Dílky mají své rozměry navrženy tak, aby byla manipulace s nimi co nejjednodušší. Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabice. Skládání puzzle je velmi oblíbená činnost, pro jednotlivce nebo pro celou rodinu, a je populární po celém světě.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat, že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadítě
PůvodŠpanělsko
Rozměry produktu96*30 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle33
Note+ Fix Puzzle
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.