Puzzle město Detectives Busy Town Educa hledej 30 předmětů 50dílné od 4 let

Popis produktu

Puzzle Město Detectives Busy Town od španělského výrobce Educa jsou moderní puzzle s obrázkem městečka s obyvateli, se kterými se děti od 4 let naučí skládat puzzle a zároveň si zahrají na detektivy. Puzzle tvoří 50 kvalitních dílků, které se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Součástí balení je i kartička, na níž je zobrazeno 30 předmětů, které se budou chlapci i dívky snažit najít na skládaném obrázku puzzle. Zábavným způsobem si tak tříbí pozornost a cit pro detail, také fantazii a představivost. Poznávají nové věci a předměty, zlepšuje se i jejich prostorové vidění.

Dětské puzzle po sestavení tvoří jeden obrázek, jeho velikost je 28*40 cm. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Splňují bezpečnostní standardy – jsou bezpečné pro děti. Tyto dětské puzzle jsou polepené pestrobarevným obrázkem různých postaviček, zvířátek a budov. Jednotlivé dílky puzzle pro děti jsou větších rozměrů a umožňují snadnější manipulaci. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro děti i starší, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce.

S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat, že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 4 let
PůvodSpain
Rozměry produktu28*40 cm
Rozměry balení32*22*5 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle50
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...