Puzzle Mapa Portugalska s monumenty Educa 150 dílků od 7 let

Popis produktu

Puzzle pro děti s motivem mapy Portugalska s monumenty. Motiv těchto puzzle tvoří mapa této krásné přímořské země s různými slavnými monumenty. Dětské puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální dovednosti dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Naučné puzzle jsou vhodné pro děti od 7 let.

Balení puzzle obsahuje 150 dílků. Puzzle po sestavení tvoří jeden velký obrázek. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu. Splňují bezpečnostní standardy – jsou bezpečné pro děti. Tyto puzzle jsou polepené hezkými, veselými obrázky s motivem. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů a umožňují snadnější manipulaci. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce.

S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat, že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 7 let
PůvodSpain
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků150
Barvamodrá
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...