Puzzle Victoria Frances - magnetická kostka Educa 27 dílů od 9 let

Popis produktu

Puzzle pro děti s motivem ilustráciií od Viktoria Frances. Motiv těchto puzzle jsou ilustrace od známé umělkyně Viktoria Frances, na nichž jsou většinou dívky, případně i muži, v tmavých oděvech, s vlasy fialových odstínů, černých nebo tmavě červených. Balení puzzle obsahuje 27 dílků - kostek. Puzzle pro děti po sestavení tvoří jeden obrázek na každé straně. Obrázky na těchto puzzle jsou v 3 různých kombinacích - dohromady to je až 18 různých motivů na každé ploše kostky.

Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti i dospělé. Tyto puzzle pro děti i dospělé jsou polepené zajímavými obrázky, s nejrůznějšími motivy, jakými jsou slavné obrazy, scenérie, fotografie zvířat či věcí, nebo filmové motivy. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů pro snadnější manipulaci. Kostky těchto puzzle pro děti i dospělé jsou magnetické - obrázky po sestavení drží pohromadě.

Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Puzzle jsou vhodné pro věkovou kategorii od 9-99 let - pro každou věkovou kategorii. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 9 let
PůvodSpain
Rozměry produktu22,5*22,5*22,5 cm
Rozměry balení22,5*22,5*22,5 cm
Počet dílků27
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné