Puzzle Lola na čajová párty Janod v kufříku 24 - 36 dílů od 3 - 6 let

Popis produktu

Dětské puzzle Lola na čajové párty značky Janod je pěkná skládačka vhodná pro děti od 3 do 6 let. Pěkně ilustrované puzzle děvčátka Loly a jejích přátel obsahuje 2 různé obrázky s počtem dílků 24 a 36. Velikost obrázku je 40*22 cm. Děti se pomocí tohoto puzzle učí rozpoznávat barvy, tvary, pojmenovat zařízení pokoje, rozvíjí se motorika rukou, děti se učí vnímat vztah mezi částmi a celkem. Po složení puzzle mohou děti obrázky popsat, a tak se naučí mluvit krátké příběhy, čímž si rozvíjejí komunikační schopnosti.

Dětské puzzle rozvíjejí logické myšlení, pozornost a paměť dětí. Dětské puzzle s motivem děvčátka Loly a její přátele na čajové párty je velmi zajímavá nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev. Dítě si puzzle může vzít kdekoliv s sebou díky praktickému balení. Skládáním puzzle se rozvíjí jemná motorika, děti se učí vnímat vztah mezi částmi a celkem. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci.

Všechny hračky Janod mají edukační charakter, protože ve velké míře přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Zkoumáním povrchů se posiluje hmatová citlivost, dále u dětí rozvíjejí logické myšlení a paměť. Dětská hračka Janod se díky svému jedinečnému francouzskému designu, kvalitním materiálům a barevnému provedení stane oblíbeným společníkem dětí během dlouhých letních nebo zimních večerů a zaručí, že se nikdy nebudou nudit a jen tak ztrácet čas. Janod je renomovaná francouzská společnost, která vyvíjí prvotřídní hračky pro děti, které jsou jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí, mají veselé barvy a hebký povrch.

Hračky pro děti Janod splňují ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v zcela bezpečné atmosféře. Kromě maximální bezpečnosti jsou hračky Janod charakterizovány i atraktivním provedením a dětem po celém světě přinášejí spoustu zábavy už dlouhá léta. Hračky Janod získaly mezinárodně ocenění PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti    

  • dětské puzzle s různým počtem dílků
  • 2 obrázky s počtem dílků 24 a 36
  • dívčí motiv - čajová párty
  • rozměry jednoho poskládaného puzzle 40*22 cm
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • vhodné pro děti od 3 do 6 let
  • ideální na rozvoj jemné motoriky, logického myšlení, poznávání barev
  • v praktickém balení
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • nadčasový francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu40*22 cm
Rozměry balení14,5*14,5*14,5 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,45 kg
Počet dílků60
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...