Puzzle Lightyear Disney Educa 200 dílků

Popis produktu

Puzzle pro děti s motivem Lightyear Disneyod španělského výrobce Educa zabaví všechny malé nadšence obrázkem animovaného hrdiny Lightyear, kterého znají z filmu Toy Story. Balení těchto puzzle obsahuje 200 dílků. Puzzle po poskládání tvoří jeden obrázek. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Splňují bezpečnostní standardy – jsou bezpečné pro děti i dospělé.

Puzzle lze po poskládání opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Skládání puzzle je zábavná činnost, kterou může spolu vykonávat i celá rodina nebo parta přátel. Puzzle jsou populární po celém světě a příznivě působí na představivost a koncentraci. Puzzle jsou vhodné pro děti i dospělé od 6 let. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. Rozměry puzzle jsou 40*28 cm.

Při skládání se kluci i holky výborně zabaví, učí se trpělivosti, trénují si jemnou motoriku a postřeh. Puzzle zároveň podněcují rozvoj dětské fantazie a představivosti. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her – nabízí množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší kolekci. Dlouholeté zkušenosti při výrobě puzzle zaručí, že se k vám dostane produkt nejvyšší kvality.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 6 let
PůvodŠpanělsko
Rozměry produktu40*28 cm
Dílky puzzle200
Barvafialová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.