Puzzle v kufříku Disney Princess Case Educa 2x48 dílků od 5 let

Popis produktu

Dětské puzzle v kufříku Disney Princess jsou krásné puzzle pro děti s motivem animovaných postaviček Princezny, známých z Disney pohádek, od španělského výrobce Educa. Balení puzzle obsahuje 2x48 dílků. Rozměry puzzle po sestavení jsou 16*16 cm. Puzzle jsou vhodné všechny děti a zejména dívky od 4 let, kteří mají rady pohádky o princeznách. Dílky puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu, který je pevný, odolný a puzzle po sestavení vytvoří detailní a celistvý obrázek. 

Dílky mají své rozměry navrženy tak, aby byla manipulace s nimi co nejjednodušší. Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabice. Skládání puzzle je velmi oblíbená činnost, pro jednotlivce nebo pro celou rodinu, a je populární po celém světě. Vhodně rozvíjí dětskou fantazii, představivost a manuální zručnost a pěstuje se jí smysl pro detail a koncentrace. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. Puzzle Disney Princess splňují bezpečnostní standardy Evropské unie, takže jsou pro děti zcela bezpečné.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat, že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 5 let
PůvodŠpanělsko
Rozměry produktu28*20 cm
Rozměry balení25*26*6 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle2x 48
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.