Puzzle v kufříku Minnie happy helpers Case Educa 12-16-20-25 dílů

Popis produktu

Dětské puzzle v kufříku Minnie happy helpers jsou krásné puzzle pro děti s motivem animovaných postaviček Minnie a Daisy, známých z Disney pohádek, od španělského výrobce Educa. Balení puzzle obsahuje až 4 samostatné puzzle s rozdílným počtem dílků -–12, 16, 20 a 25 dílků. Puzzle jsou vhodné všechny děti a zejména dívky od 3 let. Dílky puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu, který je pevný, odolný a puzzle po sestavení vytvoří detailní a celistvý obrázek.

Dílky mají své rozměry navrženy tak, aby byla manipulace s nimi co nejjednodušší. Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabice. Skládání puzzle je velmi oblíbená činnost, pro jednotlivce nebo pro celou rodinu, a je populární po celém světě. Vhodně rozvíjí dětskou fantazii, představivost a manuální zručnost a pěstuje se jí smysl pro detail a koncentrace. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. Puzzle Minnie happy helpers splňují bezpečnostní standardy Evropské unie, takže jsou pro děti zcela bezpečné.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat, že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava nad 49€
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 4 let
PůvodSpain
Rozměry produktu28*20 cm
Rozměry balení25*26*6 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků2x 48
Barvarůžová
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné