Dřevěné puzzle kostky Picture Cube Small Eichhorn 6 kostek se 6 motivy od 24 měsíců

Popis produktu

Dřevěné puzzle kostky Picture Cube Small od německé značky Eichhorn představují perfektní dárek pro všechny děti od 24 měsíců, které začínají se svými prvními puzzle. Didaktická 6dílná sada kostek obsahuje 6 různých motivů, díky kterým se dítě může těšit na obrázek slepiček, kravičky, kozičky, koníka, ovečky a prasátka. Při skládání si procvičí jemnou motoriku, prostorové vidění a logické myšlení. Pestrobarevné kostky vnesou do dětského pokojíčku tvůrčí a radostnou atmosféru. Jsou vyrobeny z prvotřídního březového dřeva, takže vydrží ve vaší rodině dlouhá léta a potěší i další generace dětí.

Německý design a vysoká kvalita didaktických kostek podněcují v dětech rozvoj fantazie a představivosti, formují jejich osobnost a individualitu. Zahraje si s nimi i několik dětí, sourozenci a kamarádi. Hra s kostkami Eichhorn pomáhá dětem zlepšovat technickou představivost, učí se rozlišovat nové tvary a barvy. Nadčasové kostky umožňují dětem objevovat každý den nové herní možnosti. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost. Souprava kostek je vhodná i do předškolních zařízení.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám prvotřídní dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • sada 6 dřevěných kostek
  • 6 zvířecích motivů
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • německá značka Eichhorn
  • vhodné od 24 měsíců
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodVyrobeno v Německu
Rozměry produktu10,5*7 cm
Hmotnost127 g
Dílky puzzle6
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.