Dřevěné puzzle kostky Picture Cube Eichhorn 12 kostek se 6 motivy zvířátek

Popis produktu

Dřevěné puzzle kostky Picture Cube od německé značky Eichhorn představují skvělý dárek pro všechny děti od 3 let, které mají rády skládačky. Didaktická 12dílná sada kostek obsahuje až 6 různých motivů, díky kterým se dítě může těšit na obrázky zvířat z džungle, safari, hor, ledovců, podmořského světa a pouště. Při hře si procvičí jemnou motoriku, prostorové vidění a logické myšlení. Pestrobarevné kostky vnesou do dětského pokojíčku tvůrčí a radostnou atmosféru. Jsou vyrobeny z prvotřídního březového dřeva, takže vydrží ve vaší rodině dlouhá léta a potěší i další generace dětí.

Německý design a vysoká kvalita didaktických kostek podněcují v dětech rozvoj fantazie a představivosti, formují jejich osobnost a individualitu. Zahraje si s nimi i několik dětí, sourozenci a kamarádi. Hra s kostkami Eichhorn pomáhá dětem zlepšovat technickou představivost, učí se rozlišovat nové tvary a barvy. Nadčasové kostky umožňují dětem objevovat každý den nové herní možnosti. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost. Souprava kostek je vhodná i do předškolních zařízení.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám prvotřídní dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • sada 12 dřevěných kostek
  • až 6 motivů na skládání
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • německá značka Eichhorn
  • vhodné od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno v Německu
Rozměry produktu16*12 cm
Hmotnost426 g
Dílky puzzle13
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.