Puzzle Kori Kumi Dreamboat Educa 500 dílků od 11 let

Popis produktu

Puzzle Kori Kumi s designem od Santoro jsou puzzle pro děti od španělského výrobce Educa s motivem kreslené postavičky Kori Kumi. Balení puzzle obsahuje 500 dílků. Puzzle Kori Kumi Dreamboat od Santoro jsou vhodné od 11 let. Motivem těchto puzzle je obrázek kreslené postavičky Kori Kumi, kde se postavička se svým zajíčkem plaví po jezírku a vychutnává si přitom úžasnou letní idylku. S těmito puzzle se vaše děti budou cítit jako kdyby si právě i ony vychutnávaly klidnou atmosféru letních prázdnin. Postavička a designy Kori Kumi jsou oblíbené zejména u dívek, které milují módní doplňky. Santoro vyrábí designový batůžek, zápisníky či peněženky pro malé dívky. Pokud takovou doma máte, tyto puzzle si určitě zamiluje.

Dílky puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu, který je pevný, odolný. Puzzle po sestavení vytvoří detailní a celistvý obrázek. Velikost obrázku po sestavení je 48*34 cm. Dílky mají své rozměry navrženy tak, aby byla manipulace s nimi co nejjednodušší. Puzzle pro děti a sběratele je možné rozložit a po nějakém čase opět poskládat, nebo je nalepit speciálním lepidlem Fix puzzle, zarámovat a pověsit například na stěnu dětského pokoje. Takto vlastnoručně zhotovený obrázek zkrášlí každý pokoj mladé dámy. Skládání puzzle je velmi oblíbená činnost, pro jednotlivce nebo pro celou rodinu, a je populární po celém světě. Vhodně rozvíjí dětskou fantazii, představivost a manuální zručnost a pěstuje se jí smysl pro detail a zvyšuje koncentrace.

Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. Puzzle Kori Kumi Dreamboat splňují bezpečnostní standardy evropské unie, takže jsou pro děti zcela bezpečné. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. Tyto puzzle se výborně hodí i jako dárek pro malé dámy libující doplňky s kresleným motivem Kori Kumi. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat, že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 11 let
PůvodŠpanělsko
Rozměry produktu48*34 cm
Rozměry balení33,5*23,5*4,5 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle500
Note+ Fix Puzzle lepidlo
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.