Puzzle Jurský svět Educa 500 dílů od 11 let

Popis produktu

Puzzle Jurassic World jsou puzzle pro děti od španělského výrobce Educa s motivem dinosaurů z filmu Jurský svět. Balení puzzle obsahuje 500 dílků. Puzzle Jurassic World jsou vhodné pro děti od 11 do 99 let. Motiv těchto puzzle je pestrobarevný obrázek s vyobrazením hrůzostrašných dinosaurů. Film Jurský svět navazuje na slavnou sérii filmů Jurský park a je oblíbený zejména u chlapců. Dílky puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu, který je pevný, odolný a puzzle po sestavení vytvoří detailní a celistvý obrázek.Velikost obrázku po sestavení je 48*34 cm.Dílky mají své rozměry navrženy tak, aby byla manipulace s nimi co nejjednodušší.

Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabice. Skládání puzzle je velmi oblíbená činnost, pro jednotlivce nebo pro celou rodinu, a je populární po celém světě. Vhodně rozvíjí dětskou fantazii, představivost a manuální zručnost a pěstuje se jí smysl pro detail a koncentrace. Puzzle pro děti se po sestavení dají zafixovat Fix lepidlem, které je součástí balení, a následně dát do rámečku a pověsit na zeď. Takto zhotovený obrázek zkrášlí každý dětský pokoj. Puzzle Jurassic World splňují bezpečnostní standardy evropské unie, takže jsou pro děti zcela bezpečné. 

Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 11 let
PůvodSpain
Rozměry produktu48*34 cm
Počet dílků500
Poznámka+ Fix Puzzle lepidlo
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...