Puzzle Jurský svět Educa 200 dílů od 6 let

Popis produktu

Puzzle od španělského výrobce Educa mají populární motiv dinosaurů z Jurského parku. Balení puzzle obsahuje 200 dílků. Puzzle Jurský park jsou vhodné od 6 do 99 let. Dílky puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu, který je pevný a odolný. Puzzle po sestavení tvoří realistický celistvý obrázek s dinosaury. Velikost obrázku po sestavení je 40 * 28 cm. Dílky mají své rozměry navrženy tak, aby byla manipulace s nimi byla velmi snadná a jednoduchá. Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabice.

Skládání puzzle je velmi oblíbená činnost, pro jednotlivce nebo pro celou rodinu, a je populární po celém světě. Vhodně rozvíjí dětskou fantazii, představivost a manuální zručnost a pěstuje se jí smysl pro detail a koncentrace. Puzzle pro děti se po sestavení dají zafixovat lepidlem a následně dát do rámečku, zavěsit na stěnu a pěkně tak zkrášlit dětský pokoj. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. Puzzle Jurský svět splňují bezpečnostní standardy Evropské unie, takže jsou pro děti zcela bezpečné. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce.

S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 6 let
PůvodSpain
Rozměry produktu40*28 cm
Počet dílků200
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...