Puzzle Jurassic World Educa 1000 dílů od 12 let

Popis produktu

Puzzle Jurassic World jsou puzzle pro děti od španělského výrobce Educa s motivem dinosaurů z filmu Jurský svět. Balení puzzle obsahuje 1000 dílků. Puzzle Jurassic World jsou vhodné od 12 do 99 let. Motiv těchto puzzle je pestrobarevný obrázek s vyobrazením velkých, hrůzostrašných dinosaurů. Film Jurský svět navazuje na slavnou sérii filmů Jurský park a je oblíbený zejména u chlapců. Dílky puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu, který je pevný, odolný a puzzle po sestavení vytvoří detailní a celistvý obrázek. Dílky mají své rozměry navrženy tak, aby byla manipulace s nimi co nejjednodušší. Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabice.

Skládání puzzle je velmi oblíbená činnost, pro jednotlivce nebo pro celou rodinu, a je populární po celém světě. Vhodně rozvíjí dětskou fantazii, představivost a manuální zručnost a pěstuje se jí smysl pro detail a koncentrace. Puzzle pro děti se po sestavení dají zafixovat lepidlem a následně dát do rámečku a pověsit na zeď. Takto zhotovený obrázek zkrášlí každý dětský pokoj. Velikost obrázku po sestavení je 68*48 cm. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. Puzzle Jurassic World splňují bezpečnostní standardy evropské unie, takže jsou pro děti zcela bezpečné.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Věkod 12 let
PůvodSpain
Počet dílků1000
Poznámka+ Adeziv pentru Puzzle Fix
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné