Puzzle Junior Snowboard Educa 200 dílů od 6 let

Popis produktu

Puzzle pro děti s motivem Junior Snowboard. Motiv těchto puzzle je zimní sport snowboarding. Na obrázku jsou vyobrazeni dva snowboardisté, předvádějící své schopnosti na desce. Tyto puzzle jsou polepené hezkými, veselými obrázky. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů a umožňují snadnější manipulaci. Puzzle jsou vhodné pro děti od 6 let. Velikost obrázku po sestavení je 40*28 cm. Puzzle po sestavení tvoří jeden velký obrázek. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu.

Dětské puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Balení puzzle obsahuje 200 dílků. Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce.

puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 29
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 6 let
PůvodSpain
Rozměry produktu40*28 cm
Rozměry balení31,5*21,5*4,5 cm
Dílky puzzle200
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...