Puzzle pro nejmenší kulaté The Jungle Round Educa zvířátka v džungli 28 dílů 48 cm průměr

Popis produktu

Puzzle pro nejmenší The Jungle Round od španělského výrobce Educa jsou stylové puzzle s obrázkem zvířátek v džungli, který potěší chlapce i dívky od 3 let. Puzzle jsou kulaté a průměr poskládaného obrázku je 48 cm. Po sestavení se dají puzzle opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální dovednost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci.

Dětské puzzle po sestavení tvoří jeden obrázek. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Splňují bezpečnostní standardy – jsou bezpečné pro děti. Tyto dětské puzzle jsou polepené pěkným obrázkem různých zvířátek. Jednotlivé dílky puzzle pro děti jsou větších rozměrů a umožňují snadnější manipulaci. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro děti i starší, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce.

S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat, že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava nad 39€ CZ zima

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodŠpanělsko
Rozměry balení25*25*6 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,5 kg
Dílky puzzle28
Průměr48 cm
Barvazelená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.