Puzzle Houses Barn Landscape, Karla Gerard Educa 500 dílů od 11 let

Popis produktu

Balení puzzle pro děti i dospělé s motivem Houses Barn Landscape obsahuje celkem 500 kusů dílků. Motivem těchto puzzle je akrylová malba autorky Karly Gerard v svěžích barvách zobrazující imaginární ulici, která nesmí chybět ve sbírce žádného sběratele a příznivce skládaček puzzle. Na obrázku vidíme pestrobarevné domečky, stromy a louky. Zajímavostí obrazu jsou rozličné tvary a vzory, z nichž autorka obraz vystavěla. Obrázek má až snovou atmosféru, což je způsobeno nezvyklou technikou malby typickou pro tuto autorku. Ocitnete se díky tomuto okouzlujícímu puzzle v ulicích zázračného městečka a prožijte své vlastní snové dobrodružství.

Balení puzzle obsahuje 500 dílků, které po sestavení tvoří jeden obrázek. Puzzle pro děti i dospělé jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Složené puzzle pro děti i dospělé je možné rozložit a po nějakém čase opět poskládat, nebo jejich slepit speciálním lepidlem Fix Puzzle, zarámovat a pověsit například na stěnu vašeho příbytku, kde se bude obrázek vyjímat jako umělecké dílo, kterým rozhodně je. Puzzle Educa mohou být vhodným dárkem pro vaše blízké nebo se jimi můžete potěšit i sami. Puzzle s motivem Houses Barn Landscape mohou být skvělým dárkem pro milovníky moderního umění.

Skládání puzzle je výbornou formou aktivního trávení volného času, které můžete absolvovat is celou rodinou. Puzzle výborně pomáhají zrelaxovat, protože při skládání se soustředíte jen na detaily vašeho motívu. Skládání zlepšuje paměť, tříbí představivost, rozvíjí fantazii a zvyšuje koncentraci. Puzzle španělské výroby Educa mají vysoce kvalitní provedení, které splní i potřeby náročného nadšence skaladčiek puzzle. Puzzle jsou vhodné pro věkovou kategorii od 12 let. Velikost obrázku po sestavení je 48*34 cm. Španělský výrobce Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. Vyberte si ty nejkrásnější puzzle kterými potěšíte sebe sama, nebo své blízké. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 11 let
PůvodSpain
Rozměry produktu48*34 cm
Rozměry balení33,5*23,5*4,5 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků500
Poznámka+ Fix Puzzle lepidlo
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné