Dřevěné didaktické puzzle hodiny Teaching Clock Eichhorn 12 vkládacích čísel od 24 měsíců

Popis produktu

Dřevěné didaktické hodiny Teaching Clock od německé značky Eichhorn představují skvělou hračku pro chlapce a dívky již od 24 měsíců. Hodiny jsou vyrobeny z prvotřídního lipového dřeva s hladkým povrchem, jejich syté a pestré barvy zaujmou každé dítě. Disponují ciferníkem s motivem veselého medvěda s pohyblivými ručičkami a sadou vkládacích čísel, znázorňujících hodiny od 1 do 12. Ty se děti naučí vkládat do hodin ve správném pořadí, přičemž se učí hravou formou rozlišovat nové tvary, barvy a čísla.

Dřevěné hračky jsou důležité pro vývin každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku, zlepšují kognitivní schopnosti a dovednosti. Hodiny v sytých barvách pomohou dětem s rozlišováním barev, zlepšují si jemnou motoriku, učí se počítat, rozlišovat čas a rozvíjejí si fantazii a představivost. Klasické dřevěné hračky jsou stále populárnější a díky přírodnímu materiálu vydrží ve vaší rodině po dlouhá léta, potěší i další generaci dětí. Při výrobě a zpracování dřeva se dodržovaly nejvyšší standardy, splňuje i přísná kritéria kvality, je bezpečná pro hru nejmenších dětí.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • didaktické hodiny s vkládacími tvary
  • špičkový německý design od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodné od 24 měsíců
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodVyrobeno v Německu
Rozměry produktu25 cm
Hmotnost232 g
Dílky puzzle13
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.