Puzzle Historias De La Historia Middle Ages Educa 1000 dílů od 12 let

Popis produktu

Puzzle Historias De La Historia Middle Ages jsou krásné puzzle pro děti od španělského výrobce Educa. Balení puzzle obsahuje 1000 dílků s pěkným historickým motivem. Puzzle s historickým obrázkem jsou vhodné od 12 do 99 let. Dílky puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu, který je pevný a odolný. Skládačka pro děti po sestavení tvoří pěkný celistvý obrázek pevnosti. Velikost obrázku po sestavení je 68*48 cm. Dílky mají své rozměry navrženy tak, aby byla manipulace s nimi velmi jednoduchá.

Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabice. Skládání puzzle je velmi oblíbená zábava pro celou rodinu. Vhodným způsobem rozvíjí dětskou logiku, představivost a manuální zručnost. V dětech se rozvíjí smysl pro detail, trénují si koncentraci a trpělivost. Puzzle pro děti se po sestavení dají slepit lepidlem, dát do rámečku a vytvoří tak stylový obraz. Výrobce Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. Puzzle splňují bezpečnostní standardy Evropské unie, takže jsou pro děti zcela bezpečné.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nesmí chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který vyniká ve výrobě různorodých puzzle a naučných her pro všechny věkové kategorie.

Doprava 79
Technické parametry
Věkod 12 let
PůvodSpain
Rozměry produktu68*48 cm
Rozměry balení37*27*6 cm
Dílky puzzle1000
Note+ Adeziv pentru Puzzle Fix
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...