Puzzle Giant Floor ABC Příšerky Janod v kulatém kufříku 50 dílů od 4 - 7 let

Popis produktu

Dětské puzzle Giant Floor ABC Příšerky je pěkná hračka vhodná pro děti od 4 do 7 let. Dětské puzzle je tvořeno 50 velkými dílky, poskládané má velikost 62*92 cm. Velké puzzle si děti mohou poskládat na podlaze ve svém pokoji, takže je to zároveň i doplněk do dětského pokoje. Puzzle s roztomilými příšerkami, které žijí ve vesmíru je ideální pomůcka na učení se abecedy pro předškoláky, protože každá příšerka představuje jedno písmenko. Kromě toho se pomocí dětského puzzle rozvíjí i jemná motorika a logické myšlení. Velké puzzle pro děti je velmi zajímavá nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev. Přichází v praktickém balení - v kufříku, takže puzzle nebude jen tak rozházené po celé pokoji, ale bezpečně uskladněné.

Všechny hračky Janod mají edukační charakter, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s hračkami Janod se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním povrchů se posiluje hmatová citlivost, logické myšlení. Hračky a doplňky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Dětská hračka Janod se díky svému jedinečnému designu, kvalitním materiálům a barevnému provedení stane oblíbeným společníkem dětí během dlouhých letních nebo zimních večerů a zaručí, že se nikdy nebudou nudit a jen tak ztrácet čas. Puzzle Janod je také skvělým dekorativním doplňkem do každého dětského pokoje.

Francouzská společnost Janod je výrobce originálních hraček pro děti, které jsou inspirované francouzským designem. Hračky Janod jsou nejen velmi zajímavé a zábavné, ale přispívají také k rozvoji dětské inteligence. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobce Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • dětské puzzle s velkými dílky
  • 50 dílů
  • rozměry 62* 92 cm
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • vhodné pro děti od 4 do 7 let
  • ideální na rozvoj jemné motoriky, logického myšlení, učení se abecedy
  • v praktickém kufříku
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 4 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu62*92 cm
Počet dílků50
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné