Puzzle Genuine XXL Eiffelova věž Educa 300 dílů od 12 let

Popis produktu

Balení puzzle pro děti i dospělé s motivem Eiffelova věž obsahuje celkem 300 kusů dílků větších rozměrů pro snadnější manipulaci a přehlednost při skládání. Motivem těchto puzzle je olejová malba v teplých podzimních barvách zachycující romantickou atmosféru v okolí pařížské Eiffelovy věže, která nesmí chybět ve sbírce žádného sběratele a příznivce skládaček puzzle. Na obrázku vidíme romantické dvojice i pařížských obyvatel vychutnávajúcich si podzimní procházku v okolí této pařížské dominanty. Ať už jste v Paříži sami byli nebo ne, romantická atmosféra z obrázku se spoustou výjimečných detailů vás vtáhne natolik, že se budete cítit, jako jste ulicemi Paříže právě kráčeli.

Ocitnete se díky tomuto okouzlujícímu puzzle v pařížských ulicích a prožijte své vlastní romantické dobrodružství. Balení puzzle obsahuje 300 XXL dílků, které po sestavení tvoří jeden obrázek. Puzzle pro děti i dospělé jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů pro snadnější manipulaci a jednodušší skládání. Složené puzzle pro děti i dospělé je možné rozložit a po nějakém čase opět poskládat, nebo jejich slepit speciálním lepidlem Fix Puzzle, zarámovat a pověsit například na stěnu vašeho příbytku, kde se bude obrázek nejvíce vyjímat. Puzzle Educa mohou být vhodným dárkem pro vaše blízké nebo se jimi můžete potěšit i sami.

Puzzle s motivem Eiffelovy věže může být skvělým dárkem pro milovníky francouzské kultury a umění. Skládání puzzle je výbornou formou aktivního trávení volného času, které můžete absolvovat is celou rodinou. Puzzle výborně pomáhají zrelaxovat, protože při skládání se soustředíte jen na detaily vašeho motívu. Skládání zlepšuje paměť, tříbí představivost, rozvíjí fantazii a zvyšuje koncentraci. Puzzle španělské výroby Educa mají vysoce kvalitní provedení, které splní i potřeby náročného nadšence skládaček puzzle. Puzzle jsou vhodné pro věkovou kategorii od 12 let. Velikost obrázku po sestavení je 68*48 cm.

Španělský výrobce Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. Vyberte si ty nejkrásnější puzzle kterými potěšíte sebe sama, nebo své blízké. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
Věkod 12 let
PůvodSpain
Rozměry produktu68*48 cm
Rozměry balení37*27*5,5 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků300
Poznámka+ Fix Puzzle
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...