Puzzle Genuine World Landmarks Globe Educa 2000 dílků od 11 let

Popis produktu

Puzzle pro děti i dospělé s motivem glóbu Země potěší všechny milovníky puzzle a poslouží jako skvělá učební pomůcka. Balení puzzle obsahuje 2000 dílků a jeho skládání dá zabrat i náročnějším vyznavačům puzzle. Puzzle pro děti i dospělé po sestavení tvoří jeden obrázek. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Splňují bezpečnostní standardy – jsou bezpečné pro děti i dospělé. Tyto puzzle zachycují naši Zemi a znázorňují jednotlivé země a nejvýznamnější objekty, které je reprezentují. Po poskládání na obrázku nesmí chybět pyramidy v Gíze, slavný Golden Gate v San Francisku, římské Koloseum, pařížská Eiffelova věž, londýnský Big Ben a London Eye, ale i čínské pandy, australské koaly a africká zvířátka.

Díky těmto puzzle se všichni nejen skvěle zabaví a odpočinou si, ale naučí se, co je pro kterou zemi typické a díky čemuž ji poznáme. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů pro snadnější manipulaci. Součástí balení je i speciální lepidlo Fix Puzzle, kterým se dají puzzle pro děti i dospělé po sestavení zafixovat a zavěsit například na stěnu. Obrázek je ve velmi dobré kvalitě, krásném provedení, s jasnými a autentickými barvami. Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Puzzle jsou vhodné pro věkovou kategorii od 11 let. Velikost obrázku po sestavení je 96*68 cm, puzzle jsou větších rozměrů. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat, že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 11 let
PůvodŠpanělsko
Rozměry produktu96*68 cm
Rozměry balení43*30*5,5 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle2000
Note+ Fix Puzzle
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.