Puzzle Genuine Peacock Feather Fairy Educa 1000 dílů od 12 let

Popis produktu

Balení puzzle pro děti i dospělé Genuine Peacock Feather Fairy potěší zejména milovníky fantasy a kouzel. Puzzle uvidíte kompletně poskládané, když do sebe zasunete 1000 kusů dílků. Tyto puzzle nesmí chybět žádnému fanouškovi skládaček puzzle či těm, kteří mají rádi magické věci. Jednorožec, který vstupuje do lesa přes kouzelné světlo a víla oblečená v pavích pírkach, je obrázek, který jen tak běžně nevidíte.

Balení puzzle obsahuje 1000 dílků, se kterými se velmi snadno manipuluje a můžete je skládat a rozkládat podle vaší chuti, nebo je můžete slepit speciálním lepidlem Fix Puzzle, zarámovat a pověsit si toto fantasy rovnou nad postel. Skládání puzzle je výbornou formou aktivního trávení volného času, které můžete absolvovat s celou rodinou. Puzzle výborně pomáhají zrelaxovat, protože při skládání se soustředíte jen na detaily vašeho motivu. Puzzle jsou vhodné pro věkovou kategorii od 12 let. Velikost obrázku po sestavení je 68*48 cm.

Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat, že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Věkod 12 let
PůvodSpain
Rozměry produktu68*48 cm
Rozměry balení37*27*5,5 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků1000
Poznámka+ Fix Puzzle lepidlo
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné