Puzzle Genuine Lakeside Cottage Educa 6000 dílů od 15 let

Popis produktu

Balení puzzle pro děti i dospělé s motivem Lakeside Cottage6000 kusů dílků s nimiž se snadno manipuluje. Motivem těchto puzzle je malba letní chaloupky u jezírka v pestrých barvách, která zaujme každého příznivce skládaček puzzle. Na obrázku vidíme letní krajinku s jezírkem a letní chatkou hned na břehu jezírka, která působí velmi idylicky. Tématem portrétu je letní život ve vesničce – na obrázku těchto puzzle vidíme lidí užívat si letní plavbu jezírkem na loďce. Idylu doplňují i ​​po jezírku si plující kachny divoké či pestrobarevné tulipány na louce připomínající Nizozemí.

Okouzlující život letní krajiny z obrázku vás přinutí zavzpomínat si na vaše poslední letní dobrodružství. Vneste si i vy kousek letní idyly do vašeho domova s ​​puzzle od Educa a ciťte se alespoň na chvíli jako v zemi tulipánů a větrných mlýnů. Balení puzzle obsahuje 6000 dílků, které po sestavení tvoří jeden obrázek. Puzzle pro děti i dospělé jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů pro snadnější manipulaci a jednodušší skládání. Složené puzzle pro děti i dospělé je možné rozložit a poskládat je po nějakém čase opět, nebo je zalít speciálním lepidlem Fix Puzzle, zarámovat a dekorovat jím například stěny vašeho příbytku.

Puzzle Educa mohou být vhodným dárkem pro vaše blízké nebo se jimi můžete potěšit i sami. Puzzle výborně pomáhají zrelaxovat, protože při skládání se soustředíte jen na detaily vašeho motivu. Skládání puzzle je výbornou formou aktivního trávení volného času, které můžete absolvovat i s celou rodinou. Skládání zlepšuje paměť, tříbí představivost, rozvíjí fantazii a zvyšuje koncentraci. Puzzle španělské výroby Educa mají vysoce kvalitní provedení, které splní i potřeby náročného nadšence skládaček puzzle. Puzzle jsou vhodné pro věkovou kategorii od 15 let. Velikost obrázku po sestavení je 156*107 cm.

Španělský výrobce Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. Vyberte si ty nejkrásnější puzzle, kterými potěšíte sebe sama nebo své blízké. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat, že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkarodina
Věkod 15 let
PůvodSpain
Rozměry produktu156*107 cm
Rozměry balení46*32*8,5 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků6000
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...