Puzzle Genuine Dinosaur Gathering Educa 500 dílů od 11 let

Popis produktu

Puzzle pro děti i dospělé s motivem Genuine Dinosaur Gathering. Motiv těchto puzzle jsou autenticky zobrazeny dinosauři - nejstarší živočichy planety. Na jednom obrázku najdeme více druhů dinosaurů - od menších býložravců, až po větších masožravců. Balení puzzle obsahuje 500 dílků. Puzzle pro děti i dospělé po sestavení tvoří jeden obrázek. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti i dospělé. Tyto puzzle pro děti i dospělé jsou polepené zajímavými obrázky. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů pro snadnější manipulaci. Součástí balení je i speciální lepidlo Fix Puzzle, kterým se dají puzzle pro děti i dospělé po sestavení zafixovat a zavěsit například na stěnu.

Obrázek je ve velmi dobré kvalitě, krásném provedení, s jasnými a autentickými barvami. Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Puzzle jsou vhodné pro věkovou kategorii od 11 let. Velikost obrázku po sestavení je 48*34 cm. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro děti i dospělé, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce.

puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 11 let
PůvodSpain
Rozměry produktu48*34 cm
Rozměry balení33,5*23,5*4,5 cm
Počet dílků500
Poznámka+ Fix Puzzle lepidlo
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...