Puzzle Genuine Central Park Bow Bridge, Alexander Chen Educa 8000 dílů od 11 let

Popis produktu

Puzzle pro děti i dospělé s motivem obrazu Central Park Bow Bridge od čínského výtvarníka Alexandra Chena potěší všechny milovníky umění. Balení puzzle obsahuje až 8000 dílků a při jeho skládání se zapotí i největší odborníci na puzzle. Puzzle pro děti i dospělé po sestavení tvoří jeden obrázek. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti i dospělé. Tyto puzzle zachycují krásnou podzimní atmosféru Central Parku v New Yorku. Na hladině jezera se plaví lidé v lodičce a labutě a v pozadí je vidět newyorskou architekturu.

Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů pro snadnější manipulaci. Součástí balení je i speciální lepidlo Fix Puzzle, kterým se dají puzzle pro děti i dospělé po sestavení zafixovat a zavěsit například na stěnu. Obrázek je ve velmi dobré kvalitě, krásném provedení, s jasnými a autentickými barvami a vypadá jako skutečná malba Alexandra Chena. Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Puzzle jsou vhodné pro věkovou kategorii od 11 let. Velikost obrázku po sestavení je 192*136 cm, puzzle jsou větších rozměrů. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 59
Technické parametry
Chlapec/dívkarodina
VěkOd 11 let
PůvodSpain
Rozměry produktu192*136 cm
Rozměry balení46*32*11,7 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků8000
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné