Puzzle Genuine Cafe street Educa 8000 dílů od 15 let

Popis produktu

Balení puzzle pro děti i dospělé s motivem Genuine Cafe street má spolu 8000 kusů dílků s nimiž se výborně manipuluje. Motivem těchto puzzle je olejová malba s názvem Cafe street v pestrých barvách. Obraz na puzzle zachycuje romantickou atmosféru na kavárenské ulici. Cafe street určitě nesmí chybět ve sbírce žádného sběratele a příznivce skládaček puzzle. Na obrázku vidíme pulzující život kavárenské ulice v podvečerním světle. Puzzle Cafe street je jedním ze série motivů maleb městských zátiší na skládačkách Educa. Milovníci současného umění jistě ocení atmosféru tohoto motivu z něhož je cítit autorů smysl pro světlo a stínování.

Ocitnete se díky tomuto okouzlujícímu puzzle na moment ve městě plném skvělých kaváren a vychutnejte si svou kávu při představě procházky po uličkách svých oblíbených přímořských destinací. Balení puzzle obsahuje 8000 dílků, které po sestavení tvoří jeden obrázek. Puzzle s množstvím detailů a dílků je určeno i pro ty nejnáročnější příznivce skládání, při kterém stráví dlouhé hodiny. Puzzle pro děti i dospělé jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Jednotlivé dílky puzzle jsou stavěny pro snadnější manipulaci a jednodušší skládání. Složené puzzle pro děti i dospělé je možné rozložit a po nějakém čase opět poskládat.

Nebo jejich slepit speciálním lepidlem Fix Puzzle, zarámovat a pověsit například na stěnu vašeho příbytku, kde se bude obrázek nejvíce vyjímat. Puzzle Educa mohou být vhodným dárkem pro vaše blízké nebo se jimi můžete potěšit i sami. Puzzle s motivem Cafe street může být skvělým dárkem pro milovníky italské či středomořské kultury a umění, či dokonce milovníky kaváren. Skládání puzzle je výbornou formou aktivního trávení volného času, které můžete absolvovat is celou rodinou. Puzzle výborně pomáhají zrelaxovat, protože při skládání se soustředíte jen na detaily vašeho motivu. Skládání zlepšuje paměť, tříbí představivost, rozvíjí fantazii a zvyšuje koncentraci. Puzzle španělské výroby Educa mají vysoce kvalitní provedení, které splní i potřeby náročného nadšence skládaček puzzle.

Puzzle jsou vhodné pro věkovou kategorii od 15 let. Velikost obrázku po sestavení je 192*136 cm. Španělský výrobce Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. Vyberte si ty nejkrásnější puzzle kterými potěšíte sebe sama, nebo své blízké. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 59
Technické parametry
Chlapec/dívkarodina
Věkod 15 let
PůvodSpain
Rozměry produktu192*136 cm
Rozměry balení46*32*11,5 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků8000
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné