Puzzle Genuine Big Sky Saloon Educa 6000 dílů od 15 let

Popis produktu

Puzzle Big Sky Saloon jsou puzzle pro děti od španělského výrobce Educa s motivem tematického baru. Balení puzzle obsahuje 6000 dílků. Puzzle Big Sky Saloon jsou vhodné od 15 do 99 let. Motiv těchto puzzle je pestrobarevný obrázek s vyobrazením tematického baru s názvem Big Sky Saloon a jeho prostředí plného zařízení a dekorací. Dílky puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu, který je pevný, odolný a puzzle po sestavení vytvoří detailní a celistvý obrázek. Velikost obrázku po sestavení je 156*107cm.

Dílky mají své rozměry navrženy tak, aby byla manipulace s nimi co nejjednodušší. Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabice. Skládání puzzle je velmi oblíbená činnost, pro jednotlivce nebo pro celou rodinu, a je populární po celém světě. Vhodně rozvíjí dětskou logiku, představivost a manuální zručnost a pěstuje se jí smysl pro detail a koncentrace. Puzzle pro děti se po sestavení dají zafixovat lepidlem a následně dát do rámečku a pověsit na zeď. Takto zhotovený obrázek zkrášlí každý dětský pokoj. Puzzle Big Sky Saloon splňují bezpečnostní standardy evropské unie, takže jsou pro děti zcela bezpečné.

Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her.  V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkarodina
Věkod 15 let
PůvodSpain
Rozměry produktu156*107 cm
Rozměry balení46*32*8,5 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků6000
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...