Dřevěné puzzle zvířátka Generic Puzzle new Inlay puzzle DP Eichhorn 20 dílků 5 druhů od 24 měsíců

Popis produktu

Nadčasové dřevěné puzzle zvířata Generic Puzzle od německé značky Eichhorn představují skvělý dárek pro chlapce a dívky již od 24 měsíců. Puzzle s motivem zvířátek jsou vyrobeny z prvotřídního dřeva s jemným povrchem v krásných barvách, takže ozdobí každý dětský pokojíček. Každé puzzle obsahují 20 dílků a dřevěnou základnu o rozměrech 20*20 cm, na kterých si děti sestaví své první puzzle. Uvedená cena platí za 1 kus, při objednávce uveďte do poznámky, o které puzzle máte zájem: panda, lama, plameňák, jednorožec nebo lenochod.

Dřevěné hračky jsou důležité pro vývoj každého dítěte, zvyšují aktivitu jeho mozku, zlepšují kognitivní schopnosti a dovednosti. Přírodní puzzle s obrázky zvířátek pomohou dětem zlepšit jemnou motoriku, prostorové vidění a koncentraci, rozvíjejí fantazii a představivost. Klasické dřevěné hračky jsou stále populárnější a díky prvotřídnímu materiálu vydrží ve vaší rodině po dlouhá léta, potěší i další generaci dětí. Při výrobě a zpracování dřeva se dodržovaly nejvyšší standardy, splňují i přísná kritéria kvality, jsou bezpečné pro hru nejmenších dětí.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodVyrobeno v Německu
Rozměry produktu20*20 cm
Hmotnost173 g
Dílky puzzle21
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.