Puzzle Létající koně Janod v kulatém kufříku 208 dílů od 6 - 9 let

Popis produktu

Dětské puzzle Létající koně francouzské značky Janod je nádherná skládačka vhodná pro děti od 6 do 9 let. Dětské puzzle je tvořeno 208 dílky, poskládané v kruhu má průměr 50 cm. Puzzle s motivem školy ježdění na koních jsou krásně ilustrované. Děti se při skládání seznamují s životem v prostředí koňské jízdárny. Po složení puzzle si děti mohou zahrát hru zaměřenou na postřeh. Po boku puzzle se nacházejí různé obrázky zakomponované v ilustraci a úkolem dětí je najít daný obrázek co nejdříve. Při skládání puzzle děti poznávají barvy, tvary a rozvíjejí komunikační schopnosti.

Dětské puzzle rozvíjejí logické myšlení, pozornost a paměť dětí. Děti se pomocí tohoto pěkného puzzle učí rozpoznávat krátké příběhy, čímž si procvičují vyjadřovací schopnosti. Skládáním puzzle se rozvíjí jemná motorika, děti se učí vnímat vztah mezi částmi a celkem. Dětské puzzle s 208 dílky je velmi zajímavá nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev. Kartonové puzzle jsou v praktickém balení - v kufříku, takže puzzle nebude jen tak rozházené po celé pokoji, ale bezpečně uskladnené.Skladaním puzzle se rozvíjí motorika rukou, děti poznávají, barvy a učí se trpělivosti.

Všechny hračky Janod mají edukační charakter, protože ve velké míře přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s hračkami Janod se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním povrchů se posiluje hmatová citlivost dále rozvíjejí logické myšlení a paměť, děti poznávají a objevují nové předměty. Dětská hračka Janod se díky svému jedinečnému francouzskému designu, kvalitním materiálům a barevnému provedení stane oblíbeným společníkem dětí během dlouhých letních nebo zimních večerů a zaručí, že se nikdy nebudou nudit a jen tak ztrácet čas.

Janod je renomovaná francouzská společnost, která vyvíjí prvotřídní edukační hračky pro děti, které jsou jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí, mají veselé barvy a hebký povrch. Hračky pro děti Janod splňují ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v zcela bezpečné atmosféře. Kromě maximální bezpečnosti jsou hračky Janod charakterizovány i atraktivním provedením a dětem po celém světě přinášejí spoustu zábavy už dlouhá léta.

Vlastnosti

  • dětské puzzle 208 dílů
  • motiv létající koně
  • rozměr: průměr 50 cm
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • vhodné pro děti od 6 do 9 let
  • ideální na rozvoj jemné motoriky, logického myšlení
  • v praktickém kufříku
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • unikátní francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 6 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu50*50 cm
Rozměry balení25*7*24 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,70 kg
Počet dílků208
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...