Dřevěné puzzle Feel Puzzle with Fabric Eichhorn 5 dílů zvířátka s textilními částmi od 12 měsíců

Popis produktu

Dřevěné puzzle Feel Puzzle with Fabric od německé značky Eichhorn je vynikající hračka pro všechny chlapce a dívky již od 12 měsíců. Dřevěná základna s farmářským motivem a sada 4 dřevěných zvířátek jsou vyrobeny z prvotřídního dřeva s jemným povrchem. Puzzle v podobě zvířátek prověří šikovnost, logické myšlení a prostorové vidění dětí, které se je snaží vložit do správných otvorů na dřevěné základně. O skvělý zážitek při hře se postará i textilní výplň v otvorech, díky čemuž si děti snadněji představí tělíčko zvířátek. Tyto skvělé puzzle zabaví i další generace dětí.

Při skládání puzzle si děti trénují trpělivost, mohou si se svými kamarády a sourozenci zasoutěžit, komu se podaří puzzle nejrychleji složit. Podporuje se tak v nich zdravá soutěživost a po každém dokončení puzzle nabírají sebevědomí a učí se spoléhat na vlastní schopnosti. Klasické dřevěné hračky jsou stále populárnější a díky prvotřídnímu materiálu se pyšní vysokou odolností a pevností. Při výrobě a zpracování dřeva se dodržovaly nejvyšší standardy, splňuje i přísná kritéria kvality, hračky jsou bezpečné pro hru dětí.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn dětem ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • dřevěné vkládací puzzle
  • 4 zvířátka na farmě
  • špičkový německý design od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodné od 12 měsíců
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno v Německu
Rozměry produktu20*20 cm
Rozměry balení22,5*36*22,5 cm
Hmotnost382 g
Dílky puzzle5
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.