Dřevěné puzzle farma Puzzle with Sound Eichhorn 5 zvířátek se zvukem od 24 měsíců

Popis produktu

Dřevěné puzzle farma Puzzle with Sound od německé značky Eichhorn představují výborný dárek pro všechny šikovné děti od 24 měsíců, které si rády skládají puzzle. Dřevěná základna s farmářským motivem a sada 5 dřevěných zvířátek jsou vyrobeny z prvotřídního dřeva s jemným povrchem. Puzzle v podobě zvířátek prověří šikovnost, logické myšlení a prostorové vidění chlapců a dívek, které se je snaží vložit do správných otvorů na dřevěné základně, přičemž je potěší i zvuková funkce. Rozměry dřevěných puzzle jsou 25*25 cm.

Při skládání puzzle si děti trénují trpělivost, učí se soustředit na detail a spolu se svými kamarády a sourozenci si mohou zahrát, komu se podaří puzzle nejrychleji poskládat. Podporuje se tak v nich zdravá soutěživost a po každém dokončení puzzle nabírají sebevědomí a učí se spoléhat na vlastní schopnosti. Klasické dřevěné hračky jsou stále populárnější a díky prvotřídnímu materiálu se pyšní vysokou odolností a pevností. Při výrobě a zpracování dřeva se dodržovaly nejvyšší standardy, hračky splňují i přísná kritéria kvality, jsou bezpečné pro hru dětí.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn dětem ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • dřevěné vkládací puzzle s 5 zvuky
  • 5 zvířátek
  • špičkový německý design od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodné od 24 měsíců
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodVyrobeno v Německu
Rozměry produktu25*25 cm
ZvukovéAno
Hmotnost329 g
Dílky puzzle6
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.