Puzzle Život Educa 24 000 dílů od 15 let

Popis produktu

Puzzle pro děti i dospělé s motivem Life. Motiv těchto puzzle je obrovský panoramatický obrázek, který nese název Život. Na obrázku je koláž života - je tam podmořský svět, ve kterém žijí ryby a vodní rostliny a korály, nad vodou jsou divoká zvířata, které běží přes vodu. Na opačné straně jsou loďky, plachetnice, nad kterými létá množství horkovzdušných balónů. Uprostřed celého obrázku je maják. V dolním rohu je náznak ztraceného zatopeného města Atlantida. Balení puzzle obsahuje 24000 dílků. Puzzle po sestavení tvoří jeden obrázek. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti i dospělé.

Tyto puzzle pro děti i dospělé jsou polepené zajímavými obrázky, s nejrůznějšími motivy, jakými jsou slavné obrazy, scenérie, fotografie zvířat či věcí, nebo filmové motivy. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů pro snadnější manipulaci. Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Skládání velkých puzzle je zábavná činnost, kterou může spolu vykonávat i celá rodina nebo parta přátel. Puzzle jsou populární po celém světě a příznivě působí na představivost a koncentraci.Puzzle jsou vhodné pro věkovou kategorii od 15 let. Velikost obrázku po sestavení je 428*157 cm.

Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce.S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé. Výhodné při této velké skládačce je to, že dílky jsou v krabici balené v sáčcích, aby se vám snadněji skládali. Při této skládačce jsou 4 balíčky a v každém je 6000 dílků.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkarodina
Věkod 15 let
PůvodSpain
Rozměry produktu428*157cm
Rozměry balení57*34,5*26 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků24000
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...