Puzzle Dream Town Educa 8000 dílků a Fix lepidlo

Popis produktu

Puzzle pro děti a dospělé s motivem Dream Town od španělského výrobce Educa jsou vhodné pro experty ve skládání puzzle, které potěší obrázkem fantasy města. Balení těchto puzzle obsahuje 8000 dílků. Puzzle po sestavení tvoří jeden obrázek, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Splňují bezpečnostní standardy – jsou bezpečné pro děti i dospělé. Rozměry puzzle jsou 192*136 cm.

Puzzle lze po poskládání opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Skládání puzzle je zábavná činnost, kterou může spolu vykonávat i celá rodina nebo parta přátel. Puzzle jsou populární po celém světě a příznivě působí na představivost a koncentraci, podporují kreativitu a logické myšlení. Puzzle jsou vhodné pro děti i dospělé od 14 let. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her.

Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her – nabízí množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší kolekci. S puzzle Educa se už víc nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle o velikosti nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat, že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 79

Technické parametry

Věkod 14 let
PůvodŠpanělsko
Rozměry produktu192*136 cm
Rozměry balení46*32*12 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle8000
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.