Puzzle Dobrý dinosaurus Educa 2x20 dílů

Popis produktu

Puzzle Dobrý dinosaurus jsou puzzle pro nejmenší děti s motivem postaviček z animované pohádky Dobrý dinosaurus od španělského výrobce Educa. Balení puzzle obsahuje 2x20 dílků, takže se dají složit dva samostatné obrázky. Puzzle Dobrý dinosaurus jsou vhodné pro věkovou kategorii od 3 let. Motiv těchto puzzle jsou pestrobarevné scény s vyobrazením dinosaurů a malého chlapce, hrdinu z animované pohádky Dobrý dinosaurus. Dílky puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu, který je pevný, odolný a po sestavení vytvoří detailní a celistvý obrázek.

Velikost jednoho obrázku je 28x20 cm. Dílky mají své rozměry navrženy tak, aby byla manipulace s nimi co nejjednodušší. Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabice. Skládání puzzle je velmi oblíbená činnost, pro jednotlivce nebo pro celou rodinu, a je populární po celém světě. Vhodně rozvíjí dětskou fantazii, představivost a manuální zručnost a pěstuje se jí smysl pro detail a koncentrace. Puzzle pro děti se po sestavení dají zafixovat lepidlem a následně dát do rámečku, zavěsit na stěnu a pěkně tak zkrášlit dětský pokoj.

Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. Stejně také splňují bezpečnostní standardy evropské unie, takže jsou pro děti zcela bezpečné. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodSpain
Rozměry produktu28*20 cm
Rozměry balení31,5*21,5*4,5 cm
Počet dílků40
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...