Puzzle Disney Princess Educa

500 dílků a Fix lepidlo od 11 let

Doprava nad 999 kč zdarma
Výrobce: Educa Kategorie: Puzzle 500 dílků Kód: EDU17723
299 Kč
199
Do seznamu přání
Popis produktu

Puzzle pro děti a dospělé s pohádkovým motivem Disney Princess. Motiv těchto puzzle tvoří obrázek Princezny, které znají všechny děti z Disney pohádek. Balení puzzle obsahuje 500 dílků a jsou vhodné zejména pro dívky. Puzzle po sestavení tvoří jeden obrázek. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Splňují bezpečnostní standardy – jsou bezpečné pro děti i dospělé. Součástí balení je i speciální Fix puzzle lepidlo, díky kterému si můžete sestavené puzzle pověsit na zeď jako obrázek.

Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Skládání puzzle je výborným způsobem jak trávit volný čas spolu se svou rodinou. Puzzle rozvíjejí představivost a zlepšují koncentraci. Puzzle jsou vhodné pro děti i dospělé od 11 let. Celková velikost obrázku po sestavení je 48*34 cm. S jednotlivými dílky puzzle se snadno manipuluje. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat, že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 11 let
Rozměry produktu48*34 cm
Rozměry balení34*24*5 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků500
Poznámka+ Fix Puzzle

Kontakt

Pole s * jsou povinné
captcha
loader  Načítám hodnocení...