Puzzle Disney Princezny v kufříku Educa progresivní 25-20-16-12 dílů od 24 měsíců

Popis produktu

Puzzle Disney Princezny v kufříku je fantastická sada her od španělského výrobce Educa pro dívky od 2 let. Balení obsahuje až 4 druhy puzzle - po 25, 20, 16 a 12 dílků, vše s motivem oblíbené pohádky Disney Princezny. Vzhledem k různý počet dílků rostou spolu s děťátkem, zabaví se s nimi dlouhá léta. Dílky puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu, který je pevný a odolný. Puzzle po sestavení tvoří pěkné celistvé obrázky. Dílky mají své rozměry navrženy tak, aby byla manipulace s nimi velmi snadná a zábavná. Puzzle se dají po sestavení snadno rozložit a uložit zpět do krabice. Děti si při skládání puzzle užijí dlouhé hodiny zábavy. Skládání puzzle je velmi oblíbená zábava pro celou rodinu.

Vhodným způsobem rozvíjí dětskou logiku, představivost a manuální zručnost. V dětech se rozvíjí smysl pro detail, trénují si koncentraci a trpělivost. Puzzle pro děti se po sestavení dají slepit lepidlem, dát do rámečku a vytvoří tak stylový obraz. Španělský výrobce Educa je kvalitní producent dětských hraček, které nejen baví, ale také vzdělávají a rozvíjejí. Specializuje se zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her pro děti. Hračky Educa splňují bezpečnostní standardy Evropské unie, proto jsou pro hry vašich dětí bezpečné.

V nabídce firmy Educa je množství krásných naučných her a puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nesmí chybět ve vaší sbírce. Hračky Educa zaručí skvělou zábavu pro celou rodinu. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodSpain
Rozměry produktu16*16 cm
Rozměry balení25*26*6 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků73
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...