Puzzle Deco Lily & Val Educa 3x500 dílů od 11 let

Popis produktu

Balení puzzle pro děti i dospělé s motivem Lily & Val obsahuje 3x500 dílků, ze kterých si poskládáte tři samostatné puzzle. Po poskládání dostane každý nadšenec puzzle tři originální obrazy, které připomínají tabule popsané křídou a dokonale doplní každý interiér. Svým motivem se perfektně hodí zejména do kuchyně. Poskládejte si je a dostanete originální design puzzle s motivem receptů. Ilustrace jídla a pěkné písmo zaujmou každého, kdo má rád originální doplňky a navíc je to skvělý návod na přípravu jednoduchých jídel. Tyto obrazy nesmí chybět ve sbírce žádného sběratele a příznivce skládaček puzzle. Motiv receptů potěší zejména všechny milovníky vaření a dobrého jídla, ale poskládat si ho mohou všichni od 11 let.

Po poskládání všech puzzle dostanete tři obrázky s recepty a ilustracemi jídla. Jde o krásnou koláž s moderním designem, která rozzáří každý interiér. Puzzle si po sestavení můžete zafixovat speciálním lepidlem Fix puzzle, zarámovat a pověsit například na stěnu vašeho příbytku, kde se bude obrázek nejvíce vyjímat. Balení puzzle obsahuje celkem 1500 dílků, které po sestavení tvoří tři obrázky poskládané z 500 kusů. Puzzle pro děti i dospělé jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. S jednotlivými dílky puzzle se dobře manipuluje a snadno se skládají.

Puzzle Educa mohou být vhodným dárkem pro vaše blízké nebo se jimi můžete potěšit i sami. Puzzle s motivem Deco Lily & Val mohou být skvělým dárkem i pro sběratele puzzle s přírodními motivy. Skládání puzzle je výbornou formou aktivního trávení volného času, které můžete absolvovat is celou rodinou. Puzzle výborně pomáhají zrelaxovat, protože při skládání se soustředíte jen na detaily vašeho motivu. Skládání zlepšuje paměť, tříbí představivost, rozvíjí fantazii a zvyšuje koncentraci. Puzzle španělské výroby Educa mají vysoce kvalitní provedení, které splní i potřeby náročného nadšence skládaček puzzle. Puzzle jsou vhodné pro věkovou kategorii od 11 let.

Velikost obrázku po sestavení je 40*40,5 cm. Španělský výrobce Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkarodina
VěkOd 11 let
PůvodSpain
Rozměry produktu3x 40*40,5 cm
Rozměry balení43*30*5,5 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků3x 500
Poznámka+ Fix Puzzle
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...