Puzzle Deco Enchanted Moments, Gail Marie Educa 3x500 dílů od 11 let

Popis produktu

Balení puzzle pro děti i dospělé s motivem tří krásných obrazů květin 3x500 dílků. Po poskládání dostane každý nadšenec puzzle tři krásné obrazy s motivem květin, které potěší všechny romantické duše a krásné ozdobí každý interiér, Tyto obrazy nesmí chybět ve sbírce žádného sběratele a příznivce skládaček puzzle. Všechny obrázky jsou laděny ve stylu vintage a stanou se skvělým doplňkem kterékoliv pokoje. Motiv květin potěší zejména všechny ženy a dívky, ale poskládat si ho mohou všichni od 11 let.

Po poskládání všech puzzle dostanete tři obrázky s fotografiemi květin v pestrých barvách. Jde o krásnou koláž v příjemné barevné kombinaci, která rozzáří každý interiér. Puzzle si po sestavení můžete zafixovat speciálním lepidlem Fix puzzle, zarámovat a pověsit například na stěnu vašeho příbytku, kde se bude obrázek nejvíce vyjímat. Balení puzzle obsahuje celkem 1500 dílků, které po sestavení tvoří tři obrázky poskládané z 500 kusů. Puzzle pro děti i dospělé jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. S jednotlivými dílky puzzle se dobře manipuluje a snadno se skládají.

Puzzle Educa mohou být vhodným dárkem pro vaše blízké nebo se jimi můžete potěšit i sami. Puzzle s motivem Deco Enchanted Moments mohou být skvělým dárkem i pro sběratele puzzle s přírodními motivy. Skládání puzzle je výbornou formou aktivního trávení volného času, které můžete absolvovat is celou rodinou. Puzzle výborně pomáhají zrelaxovat, protože při skládání se soustředíte jen na detaily vašeho motivu. Skládání zlepšuje paměť, tříbí představivost, rozvíjí fantazii a zvyšuje koncentraci. Puzzle španělské výroby Educa mají vysoce kvalitní provedení, které splní i potřeby náročného nadšence skládaček puzzle. Puzzle jsou vhodné pro věkovou kategorii od 11 let.

Velikost obrázku po sestavení je 40*40,5 cm. Španělský výrobce Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 11 let
PůvodSpain
Rozměry produktu3x 40*40,5 cm
Rozměry balení43*30*5,5 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků3x 500
Poznámka+ Fix Puzzle
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné