Puzzle Deco Big Cities Educa 3x500 dílů od 11 let

Popis produktu

Balení puzzle pro děti i dospělé s motivem tří světových velkoměst obsahuje 3x500 dílků. Po poskládání dostane každý nadšenec puzzle tři krásné obrazy s pohledem na New York, Paříž a Londýn. Motivem těchto puzzle jsou dominanty těchto míst - Socha Svobody v New Yorku, Eiffelova věž v Paříži a Big Ben v Londýně. Tyto obrazy nesmí chybět ve sbírce žádného sběratele a příznivce skládaček puzzle. Potěší i všechny vášnivé cestovatele, kteří se chtějí dívat na své oblíbené místa.

Po poskládání všech puzzle dostanete tři obrázky připomínající poštovní známky. Jde o krásnou koláž v kombinaci černobílé a červené barvy. Puzzle si po sestavení můžete zafixovat speciálním lepidlem Fix puzzle, zarámovat a pověsit například na stěnu vašeho příbytku, kde se bude obrázek nejvíce vyjímat. Balení puzzle obsahuje celkem 1500 dílků, které po sestavení tvoří tři obrázky poskládané z 500 kusů. Puzzle pro děti i dospělé jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. S jednotlivými dílky puzzle se dobře manipuluje a snadno se skládají.

Puzzle Educa mohou být vhodným dárkem pro vaše blízké nebo se jimi můžete potěšit i sami. Puzzle s motivem Deco Big Cities mohou být skvělým dárkem i pro sběratele motivů světových metropolí. Skládání puzzle je výbornou formou aktivního trávení volného času, které můžete absolvovat is celou rodinou. Puzzle výborně pomáhají zrelaxovat, protože při skládání se soustředíte jen na detaily vašeho motivu. Skládání zlepšuje paměť, tříbí představivost, rozvíjí fantazii a zvyšuje koncentraci. Puzzle španělské výroby Educa mají vysoce kvalitní provedení, které splní i potřeby náročného nadšence skládaček puzzle. Puzzle jsou vhodné pro věkovou kategorii od 11 let.

Velikost obrázku po sestavení je 40*40,5 cm. Španělský výrobce Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 11 let
PůvodŠpanělsko
Rozměry produktu3x 40*40,5 cm
Rozměry balení43*30*5,5 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle3x 500
Note+ Fix Puzzle
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.