Puzzle DC League of Superpets Educa 300 dílků a Fix lepidlo

Popis produktu

Puzzle pro děti s motivem DC League of Superpets od španělského výrobce Educa potěší všechny malé vyznavače puzzle originálním obrázkem animovaných hrdinů League of Superpets. Balení těchto puzzle obsahuje 300 dílků. Puzzle po sestavení tvoří jeden obrázek. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Splňují bezpečnostní standardy – jsou bezpečné pro děti i dospělé.

Puzzle lze po poskládání opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Skládání puzzle je zábavná činnost, kterou může spolu vykonávat i celá rodina nebo parta přátel. Puzzle jsou populární po celém světě a příznivě působí na představivost a koncentraci. Puzzle jsou vhodné pro děti od 8 let. Rozměry puzzle jsou 40*28 cm.

Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her – nabízí množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší kolekci. S puzzle Educa se už víc nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle, které mají příslušné označení na krabici. Nemusíte se tak obávat, že vaše puzzle bude nekompletní.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 8 let
PůvodŠpanělsko
Rozměry produktu40*28 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle300
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.