Puzzle Dance of the moon Fairy Educa 1000 dílů

Popis produktu

Balení puzzle pro děti i dospělé Dance of the moon Fairy potěší zejména milovníky uměleckých obrázků. Puzzle uvidíte kompletně poskládané, když do sebe zasunete 1000 kusů dílků. Tyto puzzle nesmí chybět žádnému fanouškovi skládaček puzzle či těm, kteří mají rádi pohled na něco vznešené - v tomto případě jsou to víly, které tančí kolem měsíce. Balení puzzle obsahuje 1000 dílků, se kterými se velmi snadno manipuluje a můžete je skládat a rozkládat podle vaší chuti.

Skládání puzzle je výbornou formou aktivního trávení volného času, které můžete absolvovat s celou rodinou. Puzzle výborně pomáhají zrelaxovat, protože při skládání se soustředíte jen na detaily vašeho motivu. Puzzle jsou vhodné pro dívky i chlapce, pro muže či ženy. Velikost obrázku po sestavení je 68*48 cm. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her.

V nabídce španělské firmy Educa je množství krásných puzzle, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat, že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava nad 69
Technické parametry
PůvodSpain
Rozměry produktu68 x 48 cm
Počet dílků1000
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné