Puzzle Country Garden Educa 3x500 dílků a Fix lepidlo od 11 let

Popis produktu

Balení puzzle pro děti i dospělé s motivem Country Garden obsahuje 3x500 dílků. Po sestavení dostane každý nadšenec puzzle tři krásné obrazy s tématikou venkovské zahrady. Každý ze samostatných obrázků je charakteristický různými nápisy, obrázky květin a motýlů. Tyto obrazy nesmí chybět ve sbírce žádného sběratele a příznivce skládaček puzzle. Potěší i všechny vášnivé milovníky přírody.

Puzzle si po sestavení můžete zafixovat speciálním lepidlem Fix Puzzle, zarámovat a pověsit například na stěnu vašeho příbytku, kde se bude obrázek nejvíce vyjímat. Balení puzzle obsahuje celkem 1500 dílků, které po sestavení tvoří tři obrázky poskládané z 500 kusů. Puzzle pro děti i dospělé jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. S jednotlivými dílky puzzle se dobře manipuluje a snadno se skládají.

Puzzle Educa mohou být vhodným dárkem pro vaše blízké nebo se jimi můžete potěšit i sami. Skládání puzzle je výbornou formou aktivního trávení volného času, které můžete absolvovat i s celou rodinou. Puzzle výborně pomáhají zrelaxovat, protože při skládání se soustředíte jen na detaily vašeho motivu. Skládání zlepšuje paměť, tříbí představivost, rozvíjí fantazii a zvyšuje koncentraci. Puzzle španělské výroby Educa mají vysoce kvalitní provedení, které splní i potřeby náročného nadšence skládaček puzzle. Puzzle jsou vhodné pro věkovou kategorii od 11 let.

Španělský výrobce Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat, že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 11 let
PůvodSpain
Rozměry produktu40*41 cm
Rozměry balení43*30*6 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle3x 500
Note+ Fix Puzzle
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...