Puzzle Constellations Educa 4000 dílků a Fix lepidlo

Popis produktu

Puzzle pro děti a dospělé s motivem Constellations od španělského výrobce Educa zaujmou i experty ve skládání uměleckým obrázkem vesmírných souhvězdí. Balení těchto puzzle obsahuje 4000 dílků. Puzzle po sestavení tvoří jeden obrázek, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Splňují bezpečnostní standardy – jsou bezpečné pro děti i dospělé. Rozměry puzzle jsou 136*96 cm.

Puzzle lze po poskládání opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Skládání puzzle je zábavná činnost, kterou může spolu vykonávat i celá rodina nebo parta přátel. Puzzle jsou populární po celém světě a příznivě působí na představivost a koncentraci, podporují kreativitu a logické myšlení. Puzzle jsou vhodné pro děti i dospělé od 14 let. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her.

Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her – nabízí množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší kolekci. S puzzle Educa se už víc nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle o velikosti nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat, že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 79

Technické parametry

Věkod 14 let
PůvodŠpanělsko
Rozměry produktu136*96 cm
Rozměry balení46*32*9 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle4000
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.