Puzzle City collages, Paris Educa 1000 dílů od 12 let

Popis produktu

Balení puzzle pro děti i dospělé s motivem City collages - Paris má celkem 1000 kusů dílků, se kterými se dobře manipuluje a výborně do sebe při skládání zapadají. Motivem těchto puzzle jsou koláže z různých zákoutí Paříže, který určitě nesmí chybět ve sbírce žádného sběratele a příznivce skládaček puzzle. Obraz na puzzle je koláž skládající se z obrázků největších dominant Paříže, francouzské metropole a města umění a kultury. Koláž je složena z nejznámějších turistických atrakcí Paříže jako Notre Dame, Eiffelova věž, Moulin Rouge, Place Vendôme či Vítězný oblouk, vtěsnaný do samotného názvu města.

Milovníci či sběratelé puzzle s motivy evropských metropolí jistě ocení ve své sbírce i puzzle Paříže. Ocitnete se díky tomuto okouzlujícímu puzzle na moment ve městě romantiky, umění kultury. Balení puzzle obsahuje 1000 dílků, které po sestavení tvoří jeden obrázek. Puzzle pro děti i dospělé jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. S jednotlivými dílky puzzle se dobře manipuluje a snadno se skládají. Složené puzzle pro děti i dospělé je možné rozložit a po nějakém čase opět poskládat, nebo jejich slepit speciálním lepidlem Fix Puzzle, zarámovat a pověsit například na stěnu vašeho příbytku, kde se bude obrázek nejvíce vyjímat.

Puzzle Educa mohou být vhodným dárkem pro vaše blízké nebo se jimi můžete potěšit i sami. Puzzle s motivem City collages - Paris může být skvělým dárkem i pro sběratele motivů evropských metropolí. Skládání puzzle je výbornou formou aktivního trávení volného času, které můžete absolvovat is celou rodinou. Puzzle výborně pomáhají zrelaxovat, protože při skládání se soustředíte jen na detaily vašeho motivu. Skládání zlepšuje paměť, tříbí představivost, rozvíjí fantazii a zvyšuje koncentraci. Puzzle španělské výroby Educa mají vysoce kvalitní provedení, které splní i potřeby náročného nadšence skládaček puzzle. Puzzle jsou vhodné pro věkovou kategorii od 12 let. Velikost obrázku po sestavení je 68*48 cm.

Španělský výrobce Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. Vyberte si ty nejkrásnější puzzle kterými potěšíte sebe sama, nebo své blízké. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Věkod 12 let
PůvodSpain
Rozměry produktu68*48 cm
Rozměry balení37*27*5,5 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků1000
Poznámka+ Fix Puzzle lepidlo
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...